Шкіряні блокноти і щоденник handmade жіночі

Щоденник – це атрибут сучасної жінки, а також витончений аксесуар, який здатний підкреслити її індивідуальність. Робочий розклад, графік зустрічей, важливі дзвінки та інші події завжди під рукою в зручному блокноті. Сучасні блокноти є багатофункціональними аксесуарами і поєднують роль книги для запису з візитницями, папки для документів, фолдерами і портмоне. Зручний блокнот легко поміщається в сумочці і може легко бути витягнутий в потрібний момент.

Щоденник у шкіряній обкладинці, як і інші жіночі аксесуари, є не тільки корисним предметом, але і підкреслити індивідуальність власниці і розставити акценти в модному образі. Якщо дівчата прагнуть підкреслити свій оригінальний стиль і продемонструвати хороший смак, їм слід звернути увагу на дизайнерські блокноти в шкіряній обкладинці, які виробляються на замовлення.

 

Шкіряний блокнот handmade жіночий – 4 ради з вибору оригінальних аксесуарів, зроблених на замовлення

 

Вас зацікавили шкіряні блокноти handmade для ексклюзивного подарунка або в якості особистого аксесуара? Радимо при виборі звернути увагу на наступні моменти:

  • Якість і сорт шкіри – від нього буде залежати не тільки довговічність розкішного блокнота, але і збереження естетичних якостей. Так шкіра «крейзі хорс» в процесі експлуатації вбирає вологу з долонь і набуває унікальний антикварний вид;
  • Функціональність – в залежності від роду занять і вимог до наповнення, можна вибрати компактний щоденник або великий блокнот А5 на кільцях, в якому можна зберігати документи, карти, водійське чи студентське посвідчення тощо;
  • Якість збірки – не дивлячись на те, що сучасні майстри часто збирають аксесуари з шкіри за допомогою машинних строчок, традиційно самим надійним і довговічним вважається ручної сідельний шов, виконаний спеціальною ниткою;
  • Виконання – вибирайте щоденник, оформлений в улюбленому стилі, який буде відповідати характеру майбутньої власниці. А якщо є бажання – можна аксесуар прикрасити іменний гравіюванням або брендовим логотипом компанії.

Не можете вибрати шкіряний блокнот у своєму місті? На профільних інтернет-майданчиках представлений найширший вибір жіночих щоденників, які можна виготовити на замовлення.

 

Оригінальний жіночий щоденник у шкіряній обкладинці в інтернет-магазині Ахеѕ.сом.иа від виробника

 

Інтернет-магазин дизайнерських шкіряних аксесуарів Ахеѕ пропонує познайомитися з категорією жіночих щоденників у шкіряних обкладинках, які створені вручну за ескізами майстрів і є унікальною авторською продукцією. Вишукані розкішні обкладинки блокнотів виконані з преміальних сортів шкіри і розраховані на тривалий термін експлуатації. Моделі відрізняються великою різноманітністю форм і наповнення, серед яких можна вибрати блокнот пріоритетною функціональності.

Всі вироби зібрані вручну, оформлені з застосуванням оригінальних технік обробки шкіри і мають бездоганну якість виготовлення. Вартість блокнотів в нашому магазині аксесуарів є конкурентною і встановлюється безпосередньо виробником. Якщо замовник побажає мати блокнот з індивідуальними вимогами, він може замовити наповнення в пріоритетному форматі.

 

Пропозиція від Ахеѕ: Купити шкіряний блокнот у Києві, Луцьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі/Україні

 

Наш інтернет-магазин пропонує придбати унікальні шкіряні блокноти виготовлені вручну для унікального подарунка енергійним, стильним і рішучим бізнес-леді, видатним творчим дівчатам, студенткам і всім без винятку любителькам авторських робіт. Наші клієнти гарантовано отримують:

  1. Ексклюзивну дизайнерську продукцію, що не має аналога;
  2. Преміальна якість виконання, застосування матеріалів класу люкс;
  3. Облік особистих вимог замовника, можливість зробити блокнот іменною;
  4. Відповідальне ставлення до замовлення, виготовлення виробу у встановлені терміни;
  5. Зручна доставка товару клієнту в Київ, Луцьк, Дніпро, Запоріжжя, Одесу і будь-яке інше місто України.

Більш детально про авторські жіночих блокнотах handmade можна дізнатися за телефоном, вказаним на сайті в розділі «контакти».

Відображати:
Сортування
Дизайнерська адресна книга в шкіряній обкладинці Palazzo Vecchio brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Палаццо Веккьо. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейово..
1 575 грн
Адресна книга в шкіряній палітурці Angel with Лютні brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Ангела з Лютнею з картини живописця Россо Фьорентіно. Записна книга виготовлена за с..
3 140 грн
Адресна книга в шкіряній палітурці Romeo and Juliet brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Ромео під балконом Джульєтти. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейов..
3 140 грн
Дизайнерська адресна книга в шкіряній палітурці Vitruvian Man brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Виртувианского людини да Вінчі. Записна книга виготовлена за старовинними ..
3 140 грн
Унікальна адресна книга дизайнерська Arabesque Bronze brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням витонченого орнаменту-арабески. Записна книга виготовлена за старовинними кових-кл..
3 140 грн
Унікальна адресна книга ручної роботи Criation brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням фрагмента Сікстинської капели. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейової т..
3 140 грн
Оригінальна адресна книга ручної роботи Palazzo Vecchio brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Палаццо Веккьо. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейової техноло..
3 140 грн
Унікальна адресна книга шкіряна Sienna Mosaic brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення з імітацією знаменитої сієнській мозаїки. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейової технол..
1 575 грн
Дизайнерський блокнот в шкіряній обкладинці Angel Raphael brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням відомої фрески Рафаеля Санті в Сикстинській капелі. Блокнот вигот..
3 140 грн
Унікальний блокнот в шкіряній обкладинці Angel Raphael brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена зображенням задумливого ангела з фрески Рафаеля в Сикстинській капелі. Блокнот виготовлений зі знімно..
3 840 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Kitty Love brown leather призначений для ведення щоденних записів і заміток. Обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри, обробленої вручну, декорована професійної ручним розписом із зображенням закоханої котячої пари (акрилові фарби).  Блокнот виготов..
2 081 грн
Унікальний блокнот в шкіряній обкладинці Siena Mosaic brown leather виконаний у вигляді антикварними блокнота вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена об'ємним мозаїчним тисненням. Блокнот виготовлений зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться б..
3 840 грн
Авторський блокнот в шкіряній обкладинці Smart Diary brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення з позолоченим орнаментальним малюнком. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової техноло..
3 140 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Steampunk brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних ш..
4 188 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Tea Party at the Hatter brown leather призначений для ведення щоденних записів і заміток. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним багаторівневим 3D-тисненням з чорнінням і промальовуванням зображень гост..
4 044 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці White Rabbit brown leather призначений для ведення щоденних записів і заміток. Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри. Лицьова сторона декорована складним багаторівневим 3D-тисненням з чорнінням і промальовуванням зображення Білого Кролика..
4 044 грн
Розкішний блокнот в шкіряній обкладинці Flora brown leather – діловий аксесуар, призначений для допомоги у плануванні та організації робочого дня, виконання нотаток, збереження важливої інформації. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри рослинного дублення відтінку натуральної ..
2 499 грн
Італійський блокнот в шкіряній обкладинці Золота Парча brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення з позолоченим орнаментальним малюнком. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової техно..
2 660 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Тотем Сови brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальним авторським тисненням с..
4 125 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Chihuahua brown leather призначений для ведення щоденних записів і заміток.  Обкладинка виконана з преміальної італійської шкіри, обробленої вручну, декорована професійної ручним розписом із зображенням маленького, але гордого пса, представника породи чихуахуа (акри..
2 081 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua