Шкіряні фотоальбоми

Подарувати дизайнерський фотоальбом до сімейного торжества – це не тільки оригінальний спосіб привітати друзів і рідних з весіллям, ювілеєм, днем народження або різдвяними святами. Унікальні альбоми є справжнім витвором мистецтва, і можуть стати достойним експонатом сімейного архіву.

Якщо ви не знаєте, що вибрати в якості подарунка до сімейного торжества, розгляньте моделі фотоальбомів в шкіряній палітурці, представлених в нашому каталозі. Вони не є серійною продукцією, абсолютно ексклюзивні, як і будь-який продукт handmade, виконані модному вінтажному стилі і мають бездоганну якість.

Ексклюзивний фотоальбом ручної роботи – 5 причин вибрати виріб для сімейного подарунка

Часто запрошені на сімейне торжество, вагаються з вибором подарунка, який би максимально підходив за тематикою до події, був практичний, оригінальний і підкреслював хороший смак дарувальника. Одним зі способів зробити свято значним і викликати захоплення оточуючих є можливість подарувати подружжю, починає свій шлях або святкувала ювілей, ексклюзивний фотоальбом, створений з авторських ідей. Такий альбом буде:

  • Якісним сховищем сімейних фото, так як виріб виконано з архівної технології, максимально захищає знімки від вигорання;
  • Розкішним інтер'єрним окрасою;
  • Показником знання модних тенденцій – авторські вироби ручної роботи завжди в тренді і цінуються за унікальність.

Великий тематичний вибір оформлення дозволить легко підібрати фотоальбом до конкретної події, відповідно до смаків та уподобань майбутніх власників.

Шкіряний фотоальбом ручної роботи в інтернет-магазині Ахеѕ – ціна, характеристики

Ми пропонуємо унікальні вироби, створені з натуральної італійської шкіри, пофарбованої та обробленої вручну. Розкішний вигляд фотоальбомів забезпечує оформлення, створене за оригінальним технікам тиснення і штучного старіння шкіри, додає обкладинок стильну зовнішність. Спеціальна архівний папір і калька-прокладка не пропускають ультрафіолет, дозволяючи зберігати знімки самих значних сімейних подій у первісному вигляді.

Весь цикл робіт, у тому числі складання альбому, виконані вручну, із суворим дотриманням технології, забезпечуючи надійність і довговічність виробу. Детальні фото, опис та характеристики кожної моделі дозволяють отримати максимальну інформацію і полегшують вибір альбому. Демократична ціна і якість зроблять покупку практичною.

Рекомендація від Ахеѕ: купити фотоальбом у шкіряній палітурці в Києві/Україні

Інтернет магазин шкіряних аксесуарів, виготовлених на замовлення, рекомендує покупцям, які віддають перевагу ексклюзивним продукту, купити для сімейного подарунка фотоальбом у шкіряній палітурці. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • Оригінальну продукцію ручної роботи преміальної якості за доступною ціною;
  • Великий асортимент виробів, створених в різних модних стилях, серед яких легко підібрати фотоальбом згідно з індивідуальними вимогами;
  • Бездоганний сервіс, допомога у виборі моделі, надання додаткової інформації про продукт;
  • Швидка обробка замовлень, оперативна доставка товару в Київ та будь-який інший регіон України.

Залишилися питання, що стосуються виробництва шкіряних фотоальбомів та способу оформлення замовлення? Для отримання інформації використовуйте контактні телефони або вайбер, розміщені на сайті.

Відображати:
Сортування
Ексклюзивний фотоальбом Ангели gray leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснення із зображення..
7 000 грн
Ексклюзивний фотоальбом Грифон brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною палітуркою, містить барельєфне тиснення із зображенням геральдичних грифонів. Для зберігання фотографій ..
5 600 грн
Ексклюзивний фотоальбом Сім'я brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснення із зображенням дружного с..
7 000 грн
Ексклюзивний фотоальбом у шкіряній обкладинці Богдан Хмельницький brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне ти..
7 000 грн
Оригінальний фотоальбом у шкіряній обкладинці Богиня Астара gray leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить баре..
7 550 грн
Розкішний фотоальбом у шкіряній обкладинці Бронзова Арабеска brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тисненн..
7 000 грн
Вишуканий фотоальбом у шкіряній обкладинці Бронзовий Дамаск brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить бар..
7 550 грн
Авторський фотоальбом у шкіряній обкладинці Весна gray leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано з сіро-перлової шкіряною палітуркою, містить барельєфне тиснення з зображенням квітучих гілок і ластівки. Для зберігання фотограф..
5 600 грн
Вишуканий фотоальбом у шкіряній обкладинці Срібна Арабеска gray leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барел..
7 000 грн
Оригінальний фотоальбом у шкіряній палітурці Архангел Михайло brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснен..
7 000 грн
Розкішний фотоальбом у шкіряній палітурці Візаві brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тис..
7 550 грн
Фотоальбом у шкіряній палітурці Києво-Печерська Лавра brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфн..
7 000 грн
Дизайнерський фотоальбом у шкіряній палітурці Козак Мамай brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею друзям і рідним. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною палітуркою, містить барельєфне тиснення з зображенням легенда..
7 000 грн
Вінтажний Шкіряний фотоальбом Ангели Рафаеля brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, юбилеюдрузьям і рідним. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною палітуркою, містить барельєфне тиснення із зображенням янголів. Для зберіг..
7 000 грн
Ексклюзивний шкіряний фотоальбом Андріївська Церква brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснення із зобр..
7 000 грн
Ексклюзивний шкіряний фотоальбом Богиня Еостра brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тисне..
7 550 грн
Вишуканий шкіряний фотоальбом Гармонія brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілей. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснення із зображенням матер..
7 000 грн
Авторський шкіряний фотоальбом Едем brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне тиснення із зобр..
7 550 грн
Авторський шкіряний фотоальбом Полювання на Лисиць brown leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне т..
7 000 грн
Дизайнерський шкіряний фотоальбом Сріблястий Дамаск gray leather призначений для унікального сімейного подарунок до весілля, новосілля, ювілею рідним і друзям. Виріб ручної роботи виконано у вигляді старовинного фоліанта з шкіряною обкладинкою у вигляді старовинного фоліанта, що містить барельєфне т..
7 550 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua