Дизайнерські ручки

Незважаючи на зручність зберігання інформації на цифрових носіях, більшість ділових людей віддають перевагу користуватися традиційними ежедневниками і вести в них запис кульковими або пір'яними ручками. Це забезпечує швидкий доступ до потрібних відомостей, допомагає планувати робочий день і швидко вести фіксувати важливу інформацію. Записи, зроблені ручкою на папері, не зникнуть при проблемах з мережею або відсутністю заряду в гаджетах.

Престижні і зручні ролери, зберігаючи комфорт кулькових ручок, наближаються за якістю листи до елітних пір'яним моделям. Самі пір'яні ручки давно стали елементом іміджу. І серед них є як яскраві, умовно молодіжні моделі, так і строгі класичні аксесуари преміум класу. Особливою популярністю користуються оригінальні дизайнерські ручки, виконані в стилі Militaire і стилізовані під зброю.

 

Ексклюзивні дизайнерські ручки – ролер або перо?

 

Перед любителями престижних письмового приладдя при виборі ексклюзивних ручок обов'язково стане питання, яка модель краще – ролери або пір'я. Ручки-ролери з'явилися близько 30 років тому і по функціональності є гібридом кулькових та, пір'яних моделей. З кульковими ручками їх об'єднує пишучий вузол, оснащений рухомим кулькою, а з пір'яними – чорнило на водній основі, якими заправлений картридж. Пером люблять писати естети, шанувальники гарного ефектного листи, а також консерватори, віддають перевагу традиційну класику. Ролерами користуються активні люди, які перебувають у постійному русі, яким не завжди зручно заправляти пір'яну ручку на ходу.

Тим не менше, кожен тип письмових ручок має свої переваги:

  • Писати пером престижно і приємно. Напис або підпис пером є ефектною візитною карткою. Пір'яна ручка ідеально підійде в якості настільно аксесуара в кабінеті успішної ділової людини;
  • Дорогі ролери – аж ніяк не демократичні аксесуари. Це такі ж іміджеві письмові приналежності, як і пір'я. Ролери, на відміну від пір'яних моделей, не вимагають частої заправки, їх можна брати з собою в дорогу і подорожі.

Придбати ексклюзивну ручку – це не тільки спосіб вибрати дорогу письмову приналежність, але й придбати аксесуар, що підкреслює характер і уподобання його власника.

 

Кулькові та перові ручки для VIP-подарунка в інтернет магазині Ахеѕ.сом.иа

 

У категорії пишучих аксесуарів інтернет-магазин Ахеѕ представляє ексклюзивні пір'яні ручки і ролери, створені в дизайнерській майстерні. Кожна модель володіє власним характером, відображає обрану тематику і виготовлена вручну. У виробництві застосовані німецькі та американські механізми преміум класу.

Для оформлення корпусу використані яскраві та ефектні матеріали – карбон, художній акрил, дерево венге, ебен, а також унікальна фурнітура, що імітує золото і срібло. Ексклюзивні ручки створені в єдиному екземплярі і підійдуть для іміджевого VIP-подарунка друзям, партнерам і колегам.

 

Пропозиція від Ахеѕ: Купити елітні кулькові, ручки з перами в Києві, Україні

 

Інтернет-магазин Ахеѕ пропонує придбати ексклюзивні дизайнерські ручки, які вітчизняні майстри роблять на замовлення. Перш ніж вибрати ручку, консультуйтеся з усіх питань з нашими професійними менеджерами, дізнавайтеся про терміни виконання замовлення, способах оплати та доставки. Ми, в свою чергу, гарантуємо:

  • Оригінальність моделей – набута ручка буде зберігатися у власника в єдиному екземплярі;
  • Преміальне виконання кожної ручки, надійність і довговічність елітних письмових приладдя;
  • Актуальні ціни на ручки преміум класу;
  • Швидку доставку замовлення в будь-який регіон України.

Всю додаткову інформацію про ролерах або пір'яних ручках можна отримати, зробивши дзвінок за контактним номером телефону чи використовуючи вайбер.

Відображати:
Сортування
Елітна кулькова ручка Preference Sandal призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Корпус виконаний з деревини африканського сандалу, що під дією тепла пальців випромінює вишуканий аромат. Ручка виконана з американських механізмів і німецьких компонентів,..
5 940 грн
Елітна ручка перо Churchill призначена для VIP-привітання успішних колег, партнерів, друзів та близьких. Корпус аксесуар виготовлений з деревини канадського клена, венге, максоры, фурнітура під золото. Ручка забезпечена німецьким золотим пером №6. Ручка виготовлена вручну з фірмових унікальних техно..
5 400 грн
Ручка кулькова Amazon призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу застосована технологія авторської заливки, фурнітура - під золото. Р..
4 050 грн
Ручка кулькова Basalt призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу застосована технологія авторської заливки з базальтовим волокном, фурніту..
5 400 грн
Ручка кулькова Cambridge Acrylic призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Корпус яскравого відтінку корала – авторська заливка, фурнітура – темний метал, декорований під золото. Ручка з кульковим стержнем, тип механізму - ролер, закривається ковпачком. Письмова пр..
8 100 грн
Ручка кулькова Cappuccino призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу застосована технологія авторської заливки з зернами кави, фурнітура -..
4 860 грн
Ручка кулькова Dzen Malachite призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Корпус смарагдового відтінку – авторська заливка з малахітової крихтою, фурнітура – темний метал, кільце – срібло 925 і емаль. Ручка з кульковим стержнем, закривається ковпачком. Письмова..
14 850 грн
Ручка кулькова Fire Arrow призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний, механізм американський, компоненти німецькі. У виробництві корпусу використаний стабілізований кап клена, обробка - темний метал. Ручка виготовлена ​​з авторських е..
4 050 грн
Ручка кулькова Forcer призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - натискний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу застосований стабілізований кап клена, обробка - хром. Ручка виготовл..
9 450 грн
Ручка кулькова Glory Acrylic призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Корпус відтінку морської хвилі – авторська заливка, фурнітура – хром і декор «яскраве золото». Ручка з кульковим стержнем, тип механізму – поворотний, має американський механіз..
4 050 грн
Ручка кулькова Moby Dick призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу використаний натуральний зуб кашалота, фурнітура - темний метал під зо..
16 200 грн
Ручка кулькова Revolver Carbone призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Виріб прикрашений дизайнерської вставкою з гравірованого карбону. Ручка виконана з американських механізмів і німецьких компонентів (пір'я, стрижні), поєднується з авторською т..
9 450 грн
Ручка кулькова Snooker Eben призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Корпус виготовлений з ебена, кращого дерева для більярдного кия. Для фурнітури використаний хром і рушничний метал. Ручка складена з американських механізмів і німецьких компонентів (п..
6 480 грн
Ручка кулькова Starlight Night призначена для VIP-привітання колег, партнерів, друзів і близьких. Тип механізму - поворотний. У виробництві використані американський механізм і німецькі компоненти. У виготовленні корпусу застосований стабілізований кап клена, що імітує зоряне небо, об..
8 100 грн
Ручка кулькова Рatron Acrylic Sniper Rifle призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Виріб прикрашений дизайнерської вставкою з гравірованого карбону. Дизайн аксесуара імітує патрон з затвором і змодельований за мотивами снайперської гвинтівки .30-го кал..
7 290 грн
Ручка кулькова Рatron Acrylic Sniper's Nest призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Тип механізму - ролер. Виріб прикрашений дизайнерської вставкою з гравірованого карбону. Дизайн аксесуара імітує патрон з затвором і змодельований за мотивами снайперської гвинтівки .30-г..
6 750 грн
Ручка перо Black Gold призначена для VIP поздоровлення статусних і успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки - блакитна бронза і алюміній, що імітують мінливість «чорного золота» нафти. В обробці використаний Gun Metal. Пише елемент - німецьке золоте перо №6. К..
13 500 грн
Ручка перо Diamond призначена для VIP поздоровлення статусних і успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки виконаний з алюмінію і алмазної пилу. В обробці використаний хром і темний метал. Пише елемент - німецьке золоте перо №6. Кожна ручка упакована в фірмовий подарунковий..
9 450 грн
Ручка перо Krypton Composite призначена для VIP-вітання колег, партнерів, друзів та близьких. Корпус – металлокомпозит з блакитний бронзи і алюмінію, фурнітура – хром. Письмова приналежність упакована в подарунковий дизайнерський футляр. Ручка виготовлена за авторськими ескізами, є абсол..
10 800 грн
Ручка перо Mammoth призначена для VIP поздоровлення статусних і успішних друзів, рідних, партнерів. Корпус ручки - натуральний бивень мамонта в ювелірній смолі (процес виготовлення заливки зайняв 1.5 місяці). В обробці використаний хром. Пише елемент - німецьке золоте перо №6. Ко..
54 000 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua