Портсигари та інші аксесуари для куріння

Аромат натуральної шкіри і тютюну – це класичний знак стилю і чудового смаку. Аксесуари в шкіряних чохлах і портсигарах завжди будуть супроводжувати своїх власників запахом розкоші і вишуканості. Шкіряні портсигари, кофри для трубок, футляри для сигар додадуть до образу ділового чоловіка або творчої особистості нотки пишноти і бездоганності.

Який чоловік не бажає підкреслити солідність, діставши з кишені шкіряний портсигар або відкрити в колі друзів сумку з приладдям для куріння трубки, відчуваючи на собі захоплено-шанобливі погляди. Преміальні шкіряні аксесуари для куріння, виконані вручну, призначені для елітних покупців і здатні задовольнити вимоги найвибагливіших поціновувачів моди.

 

Шкіряний Портсигар ручної роботи - 6 рекомендацій для кращого вибору

 

Портсигари ручної роботи з натуральної шкіри – це невеликий, але дуже яскравий штрих стильного образу. Серійність аксесуара вже буде знеособлювати його власника. При бажанні зберегти власний стиль і мати ексклюзивні шкіряні портсигари, слід зробити вибір з продукції, виконаної на замовлення. До переваг придбання курильних аксесуарів ручної роботи можна віднести:

 1. Великий вибір чохлів, футлярів з відділеннями, портсигарів з патронташем для звичайних і тонких сигарет, сигар, сигарил і, курильних трубок тощо
 2. Вибір виду і відтінків;
 3. При відсутності необхідного аксесуара розміру, можливість зробити виріб за авторським індивідуальним замовленням;
 4. Виробництво аксесуарів вручну швом Saddle stitch без використання машинних строчок;
 5. Можливість зробити іменну напис, монограму, брендування аксесуара;
 6. Доступна ціна в Україні на шкіряні вироби ручної роботи.

Кращий вибір шкіряних портсигарів ручної роботи можна зробити вивчивши пропозиції майстрів-кожевенника, чиї роботи виставлені на профільних сайтах в мережі Інтернет.

 

Аксесуари для куріння тютюну в інтернет-магазині axes.com.ua: ціна, фото

 

У розділі шкіряних курильних аксесуарів в спеціалізованому інтернет-магазині axes.com.ua представлені дизайнерські портсигари, футляри для сигар, сумки та підставки для курильних трубок, чохли для запальничок та ін. Всі вироби виконані аз американської шкіри класу люкс. Обробка, пофарбування, чорніння і тиснення на шкірі виконано вручну. При виробництві не використовується машинне збирання, всі шви виконуються вручну.

Ціна курильних аксесуарів на інтернет-майданчику є найбільш конкурентною – майстри виставляють свою ціну, а покупці не переплачують за послуги посередників. Детальні фото моделей і сприяння виробника при формуванні замовлення дозволяють отримати самий практичний товар, а також зробити його іменним або авторським.

 

Пропозиція від Ахеѕ: Купити шкіряний портсигар на замовлення в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові/Україні

 

Інтернет-магазин шкіряного продукції ручної роботи Ахеѕ пропонує своїм клієнтам купити портсигар на замовлення. Наші замовники отримають:

 • Елітні дизайнерські аксесуари зі шкіри за ціною виробника;
 • Гарантію бездоганної якості збірки і довговічності шкіряних аксесуарів handmade;
 • Консультації та поради майстра при складанні замовлення, можливість зробити замовлення по індивідуальним вимогам;
 • Відповідальне виконання робіт в установлені договором строки;
 • Зручна доставка товару в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів та інші регіони України.

Щоб отримати додаткову інформацію з виготовлення шкіряних портсигарів на замовлення Ахеѕ.сом.иа слід скористатися телефонами або вайбером, вказаних на нашому сайті в розділі «констакты».

Відображати:
Сортування
Портсигар Шкіряний Chocolate brown leather призначений для акуратного зберігання в поїздці 10 сигарет. Компактний ергономічний аксесуар виготовлений з американської шкіри рослинного дублення, пофарбований, тонований і зібраний вручну. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, пр..
2 813 грн
Авторський чохол для сигарет і запальнички Canterbury brown leather ручної роботи призначений для носіння на брючному ремені. Аксесуар містить 2 відділення – для пачки сигарет і запальнички Zippo. Чохол має фронтальну застібку на кобурной кнопці і задню перемичку для ремінного кріплення на лат..
2 075 грн
Елегантний чохол для сигарет і запальнички Glasgow brown leather призначений для носіння на брючному ремені. Аксесуар містить 2 відділення – для пачки сигарет і запальнички Cricet. Чохол має фронтальну застібку на кобурной кнопці і задню перемичку для ремінного кріплення на латунних заклепках...
2 075 грн
Чохол на електронні сигарети eCig black leather призначений для дбайливого і акуратного зберігання тримача, має функцію вентиляції. Чохол зібраний з натуральної чорної шкіри рослинного дублення, прикрашений оригінальним дизайнерським швом. На корпус може бути нанесена призначена для користувача грав..
3 188 грн
Оригінальна шкіряна підставка під трубку Tobacco brown leather призначена як додатковий аксесуар для чоловіка, який віддає перевагу курильних трубок. Виріб виконаний у формі наручного з латунної кнопкою. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну..
775 грн
Шкіряна сумка Tobacco Bag brown leather призначена для зручного і правильного зберігання матеріалів для куріння тютюну. Чоловіча тютюнова сумка виготовлена з натуральної шкіри Crazy Horse. Її експлуатація має на увазі появу природних подряпин і потертостей на поверхні, що надають аксесуару вінтажний..
2 188 грн
Шкіряний авторський портсигар Tunis brown leather призначений для зберігання в патронташі десяти сигарет довжиною 8.5 див. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну відтінок чорного шоколаду і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоч..
2 875 грн
Унікальний шкіряний кофр для курильних трубок Windsor brown leather призначений для зберігання тютюнових аксесуарів. Сумка містить відділення для двох курильних трубок і тютюну, зручна під час тривалих подорожей, її застібка служить одночасно підставкою для трубки. Аксесуар виготовлений з преміально..
6 175 грн
Ергономічний шкіряний портсигар American Style black leather призначений для сигарет довжиною 10 см, має місткість 20 шт. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну в класичний чорний колір. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від ..
2 563 грн
Вишуканий шкіряний портсигар Brigantine brown leather призначений для сигарет довжиною 10 см, має місткість 20 шт. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, прош..
2 437 грн
Унікальний шкіряний портсигар Cafe Creme brown leather призначений для зберігання сигарилл марки Кафе Крем. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну в традиційний тютюновий відтінок і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоченням дл..
2 437 грн
Ексклюзивний шкіряний портсигар Captain Drake brown leather призначений для зберігання сигарилл довжиною 10см. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну відтінок чорного шоколаду і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоченням для за..
3 687 грн
Дизайнерський шкіряний портсигар Classic brown leather призначений для зберігання в патронташі десяти сигарет довжиною 10см. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну в класичний коричневий колір і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof п..
2 550 грн
Шкіряний портсигар Cohiba Club black leather призначений для зберігання 5 Кубинських сигарил без мундштука. Компактний ергономічний аксесуар виготовлений з американської шкіри рослинного дублення, пофарбований і зібраний вручну. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, прошита ..
2 688 грн
Авторський шкіряний портсигар Elegance brown leather призначений для сигарет довжиною 70х7 мм, має місткість 20 шт. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну відтінок класичної кориці і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоченням д..
2 437 грн
Шкіряний портсигар IQOS HEETS 12 brown leather призначений для зберігання 12 сигаретних стіків. Компактний ергономічний аксесуар виготовлений з американської шкіри рослинного дублення, пофарбований, тонований і зібраний вручну. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, прошита м..
2 188 грн
Шкіряний портсигар IQOS HEETS 22 brown leather призначений для зберігання 22 сигаретних стіків. Компактний ергономічний аксесуар виготовлений з американської шкіри рослинного дублення, пофарбований, тонований і зібраний вручну. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, прошита м..
2 438 грн
Авторський шкіряний портсигар King size Slim brown leather призначений для зберігання сигарет формату Слім. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну в класичний тютюновий відтінок. Шкіра оброблена waterproof просоченням для захисту від вологи, ..
2 350 грн
Витончений шкіряний портсигар Light brown leather призначений для зберігання восьми сигарет довжиною 8.5 див. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну в класичний тютюновий відтінок і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоченням дл..
2 437 грн
Іменний шкіряний портсигар Nominal brown leather призначений для зберігання в патронташі десяти сигарет довжиною 8.5 див. Аксесуар виготовлений з преміальної американської шкіри рослинного дублення, пофарбований вручну відтінок чорного шоколаду і штучно зістарений. Шкіра оброблена waterproof просоче..
2 437 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua