Шкіряні чохли для планшетів iPad і інших виробників

Планшет – практичний засіб мобільного зв'язку, і незамінний в ситуаціях, коли відсутній доступ до повноцінного ПК. Так як гаджет інтенсивно використовується в транспорті, на роботі та навчанні, в подорожах, він потребує додаткового захисту. Зберегти функціональність і зовнішній вигляд планшета допоможе захисний чохол.

З одного боку, він повинен бути зручним і забезпечувати швидкий доступ до пристрою зв'язку, з іншого – повністю виконувати свої захисні якості. Не останню роль у виборі захисного чохла грає його зовнішній вигляд. Дизайн повинен відповідати пріоритетного модному стилю, який воліє його власник, і відповідати його естетичним смакам.

Чохол шкіряний ручної роботи для планшета

Серед пріоритетних вимог до захисних чохлам для планшетів і телефонів представники сильної статі виділяють статусність, практичність і надійність. Краще всього таким характеристикам відповідають шкіряні захисні аксесуари, які завжди будуть виглядати бездоганно, зручні при частій експлуатації гаджета і завжди безвідмовно виконують свої захисні функції.

Ви не можете знайти гідний шкіряний чохол за розмірами моделі планшета? В такому випадку зверніть увагу на аксесуари ручної роботи, які пропонують майстри-чинбарі на профільних майданчиках в мережі Інтернет. Вам не подобаються кнопки-застібки, або навпаки не вистачає надійного ремінця для надійної фіксації планшета в чохлі? Вам не подобається колір шкіри, не влаштовує дизайн або якість? Будь-які побажання при замовленні чохла ручної роботи для планшета вашої моделі врахує майстер, і створить аксесуар у вашому смаку.

Чохол на замовлення для планшета в інтернет-магазині Axes

В розділі інтернет-магазину Axes, присвяченого чохлам на мобільні гаджети, представлені моделі, виготовлені вручну. Вони відрізняються наступними перевагами:

  • Матеріалом є шкіра преміум-класу, оброблена і пофарбована вручну;
  • Для складання використаний спеціальний сідельний шов міцною вощеного ниткою, який відрізняється особливою надійністю і міцністю;
  • Вибір чохла не обмежений певною моделлю – при замовленні можна обумовити розмір чохла під конкретну модель гаджета, його колір, вид фронтальної застібки або її відсутність і пр.

Продукція handmade цінується у всьому світі за ексклюзивність та якість, а вітчизняні майстри до того ж пропонують доступну вартість своїх робіт.

Купити шкіряний чохол для айпада, Київ/Україна

У нашому інтернет-магазині ви можете купити оригінальні не серійні чохли на планшети, виконані на замовлення з натуральної шкіри. Наші клієнти будуть мати можливість:

  • Замовити захисний чохол із шкіри за індивідуальним розмірам під конкретну модель планшета, вибрати пріоритетний дизайн;
  • Отримати аксесуар бездоганної якості з актуальною ціною;
  • Замовити пріоритетну доставку по Києву та іншим регіонам України.

Залишилися питання? Скористайтеся телефонами або отримаєте інформацію по вайберу, використовуючи контакти, вказані на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Чохол шкіряний для планшета Apple iPad або iPad Mini brown leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної шкіри благородного відтінку..
1 550 грн
Чохол для планшета Apple iPad або iPad Mini black leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної чорної шкіри з ремінною застібкою, з..
1 550 грн
Ергономічний шкіряний чохол для планшета Apple iPad або iPad Mini brown leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної шкіри відтінку..
1 450 грн
Чохол для планшета Apple iPad або iPad Mini red leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної шкіри натурального відтінку рубіна, ма..
1 550 грн
Чохол для планшета Apple iPad або iPad Mini black leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної чорної шкіри, має фронтальну кнопков..
1 700 грн
Чохол шкіряний для планшета Apple iPad або iPad Mini brown leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної шкіри відтінку темного шоко..
1 450 грн
Чохол шкіряний для планшета black leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної чорної шкіри з контрастною строчкою, зібраний вручну..
1 950 грн
Чохол шкіряний для планшета brown leather призначений для збереження функціональності планшета, а також захисту його від подряпин, механічного пошкодження сенсорного екрану і корпусу. Чохол виготовлений в класичному шкіряному дизайні з натуральної шкіри відтінку паленої умбри, зібраний вручну, проши..
1 700 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua