угода

Угода

Ця угода являє собою оферту умов купівлі товару на веб-сайті axes.com.ua. між Адміністрацією інтернет-магазину (Продавцем) і фізичною особою (Покупцем). Договір передбачає такі умови:

1. Загальні положення

1.1. Угода укладається між Покупцем і Продавцем при складанні замовлення та передбачає комплекс прав і обов'язків кожної із сторін.

1.2.Інформація, розміщена на веб-сайті axes.com.ua містить умови покупки товару, що відповідають вимогам ст. 633 ЦК «Публічний Договір». Підтвердженням Угоди є факт замовлення товару Покупцем в інтернет-магазині.

1.3.Покупець зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до подачі заявки на придбання товару. У разі незгоди з умовами Угоди, договір про купівлю повинен бути скасований. При здійсненні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою.

1.4. Замовити товар, оформити покупку в інтернет-магазині AXES може фізична особа, яка досягла повноліття, має можливість прийняти товар та здійснити його оплату.

1.5. Товар оплачується в національній валюті України.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі за допомогою фото і супроводжує його текстової інформації із зазначенням, ціни, характеристик, строків виготовлення та умов експлуатації.

2.2. На прохання Покупця менеджер надає всю додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про купівлю товару.

2.3. Продавець може в односторонньому порядку змінити вартість товару на сайті. У разі зміни ціни, Покупець повинен бути проінформований про подію для підтвердження замовлення або його скасування. Якщо зв'язок з покупцем відсутній, замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на веб-сайті або наявний у наявності. Замовлення на товар здійснюється з урахуванням термінів його виготовлення. Менеджер інтернет-магазину зобов'язаний поінформувати Покупця про терміни виконання замовлення.

3.2. Замовлення на виготовлення виробів ручної роботи виконується при внесенні застави або повної вартості, про що Покупцеві повідомляє менеджер.

4. Доставка товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в інтернет-магазині, здійснюється самовивозом, кур'єрськими службами або компанією Нова Пошта.

4.2 Відправлення товару, замовленого у Продавця, проводиться відразу після його виготовлення або протягом 2-х робочих днів при його наявності з часу підтвердження замовлення Покупцем.

4.3. Фактом приймання товару є його оплата Покупцем.

4.4. При відмові від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Продавця на доставку замовлення транспортною компанією або кур'єрською службою.

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблений в інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом:

  • Оплати на карту Приват Банку – такий спосіб передбачений при замовленні через корзину. Слід пам'ятати, спосіб оплати карткою передбачає наявність 2% банківського збору;
  • Оплати при отриманні товару на складі Нової Пошти. Всі витрати по доставці замовлень оплачуються покупцем, у тому числі відправлення суми накладеного платежу;
  • Оплати готівкою – при здійсненні кур'єрської доставки по Києву.

5.2. У зв'язку зі специфікою виробництва, у замовника можуть зажадати завдаток. Якщо Покупець погоджується на виплату завдатку, він приймає умови, зазначені в ст. 570 ЦКУ «Поняття завдатку».

5.3. При відсутності надходжень грошових коштів, інтернет-магазин має право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент одержання її від кур'єра або на складі Нової Пошти згідно ст. 9 Закону України ' про Захист прав споживачів.

6.2. Повернення товару Продавцю виконується протягом 14 днів з моменту придбання, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна упаковка, пломби, ярлики та супровідний документ, видані при покупці.

6.3. Повернення товару Продавцю проводиться за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару неналежної якості, Продавець віддає йому сплачену за товар грошову суму за вирахуванням компенсації витрат, пов'язаних з доставкою.

6.5. Поверненню та обміну не підлягають товари, виготовлені за індивідуальним замовленням дизайнером, що містять написи, нанесені на вимогу Покупця.

7. Конфіденційність

7.1. Вся інформація, отримана Продавцем від Покупця, обробляється і зберігається в Інтернет-магазині згідно Закону України про Захист персональних даних.

7.2 Персональні дані про покупця можуть передаватися третім особам:

  • Операторам мобільного зв'язку для відправлення повідомлень з інформацією про статус замовлення;
  • Службам доставки для можливості вручити товар Покупцю за вказаною адресою;
  • Фінансовим організаціям для оплати, повернення товару або оплати за нього.

8. Інше

8.1. Продавець залишає за собою право розширювати і скорочувати асортимент товарів на сайті, регулювати доступ до покупки будь-якої продукції, а також призупинити або припинити продаж моделей за власним розсудом.

8.2. Ця Угода відповідає законодавству України.