Подарункові книги в шкіряній палітурці

Дарувати книги у всі часи вважалося ознакою хорошого тону. Незважаючи на широкий доступ до електронної пресі, власники приватних зібрань книг і любителі авторського мистецтва з задоволенням купують ексклюзивні видання. Книга з обкладинкою з шкіри, обробленої і оформленої вручну – це воістину розкішний подарунок. Авторські колекційні екземпляри унікальні і будуть справжньою окрасою будь-якої приватної бібліотеки.

Вимоги до ексклюзивних видань дуже високі. Виробник повинен не тільки досконально володіти техніками обробки шкіри, але і мати власне друкарське обладнання. Така книга виготовляється практично вручну. Порізка і складання листів в блоки, виробництво плетіння й обробка шкіри, а також розробка дизайн-проекту проводиться персонально майстром. Деякі техніки, наприклад виготовлення «французького корінця», що володіє підвищеною міцністю, неможливо автоматизувати. Різні види тиснень по шкірі, інкрустацій у вигляді накладок, виробництво футлярів, коробів і ін. елементів виконується виключно handmade.

Книга в шкіряній палітурці – унікальний та рідкісний подарунок

Саме очевидне гідність колекційних книг в шкіряній палітурці – їх унікальність. На відміну від дороги подарункових екземплярів, таке видання буде ексклюзивним, що не має аналогів. З цієї ж причини книга в шкіряній обкладинці стане дивовижним подарунком, який запам'ятається на все життя і буде найдорожчим експонатом у приватному зібранні самого вимогливого естета.

Колекційні книги завжди справляють незабутнє враження, відрізняючись дизайном, якістю та особливої непередаваною енергетикою. Висока вартість книги, виконаної на замовлення, цілком виправдана, оскільки такі видання мають:

  • Індивідуальним дизайном і унікальним виконанням;
  • Високим якістю;
  • Застосуванням спеціальних технік при оформленні, у тому числі і ювелірних;
  • Лимитированностью видання – книги випускаються в одиничних екземплярах або обмежених обсягах.

Фактично шкіряні книги ручної роботи є витвором мистецтва. Згодом вони будуть виглядати більш розкішно, а вартість їх буде тільки зростати.

Колекційні книги з шкіряним плетінням в інтернет магазині Ахеѕ

У розділі авторських виробів з натуральної шкіри ми представляємо унікальні подарункові книги, серед яких є всесвітньо відомі художні твори, цитати і вислови великих діячів, історії успіху політиків, а також духовна література. Книги зібрані і оформлені вручну, плетіння виготовлені з високоякісної італійської шкіри.

При обробці застосовані спеціальні техніки об'ємного і барельефного тиснення по шкірі, інкрустація із застосуванням срібла і позолоти. У збірці використаний французький палітурка, забезпечує книзі максимальну міцність. Висока вартість колекційних екземплярів відмінно поєднується з бездоганною якістю матеріалів, техніки оформлення та унікальністю кожного примірника.

Пропозиція від Ахеѕ: Придбати подарункову книжку в шкіряній обкладинці в Києві/Україні

Інтернет-магазин шкіряних виробів handmade Ахеѕ рекомендує клієнтам, підшукує унікальний подарунок, придбати подарункову книжку в шкіряній обкладинці, вибравши примірник у пріоритетної тематики та оформленні. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Вироби преміальної якості, гарантованого виробником;
  • Конкурентну вартість кожної книги, яка залежить виключно від складності її оформлення;
  • Ексклюзивність кожного видання.

Отримати додаткову інформацію, зробити заявку і замовити доставку книг у Києві та інших регіонах України ви можете, використовуючи телефони або спілкування в вайбере за номерами, розміщеними на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Оригінальна книга в шкіряній обкладинці 12 Стільців Ільф і Петров brown leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга розповідає про пошуки скарбу мадам Пєтухової відомими аферистами-невдахами. Однотомник виконаний вручну, в дизайнерському палітурці з натуральної шкіри, ..
6 400 грн
Ексклюзивна книга в шкіряній обкладинці Золоте Теля Ільф і Петров brown leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга є продовженням фейлетону «12 Стільців», містить оригінальні ілюстрації художників-кукриніксів. Однотомник виконаний вручну, в дизайнерському ..
6 400 грн
Книга в шкіряній обкладинці Мудрість Століть brown leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга містить понад 1000 цитат, афоризмів і відомих фраз великих учених, письменників і громадських діячів. Однотомник виконаний вручну, в дизайнерському палітурці з натуральної шк..
6 400 грн
Унікальна книга в шкіряній палітурці Князі Острозькі brown leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга буде цікава любителям історії старовинних українських родів, є підсумком роботи вчених нашої країни, Білорусії та Литви. Князі Острозькі – засновники першої в У..
6 400 грн
Оригінальна книга в шкіряній палітурці Молитвослов brown leather призначена для VIP-подарунок рідним, друзям, колегам, партнерам. Однотомник містить повне зібрання молитов – ранкові, вечірні, листи, а також покаянні і молебні канони, годинник Святої Пасхи, канон Пасхи, тропарі і кондаки свят, ..
5 100 грн
Розкішна книга в шкіряній палітурці Український Молитовник brown leather призначена для VIP-подарунок рідним, друзям, колегам, партнерам. Однотомник містить повне зібрання молитов – ранкові, вечірні, листи, а також покаянні і молебні канони, годинник Святої Пасхи, канон Пасхи, тропарі і кондак..
5 100 грн
Книга колекційна Гайдамаки Т. Г. Шевченка brown leather призначена для VIP-подарунок рідним, друзям, колегам, партнерам. Всесвітньо відома поема укладена в дизайнерську обкладинку з натуральної шкіри, для друку використана кремова крейдований папір. Книга випущена тиражем 100 примірників, кожен обкл..
5 900 грн
Книга подарункова Київ Вчора і Сьогодні black leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга-альбом містить інформацію і унікальні фотографії історичних місць столиці в 20-му столітті і в даний час. Однотомник виконаний вручну, в дизайнерському палітурці з натуральної шкі..
6 000 грн
Книга подарункова Лі Куан Ю З третього світу в перший brown leather призначена для VIP-подарунок рідним, друзям, колегам, партнерам. Однотомник з історією Сінгапуру, який за 30 років пройшов розвиток від британської колонії до процвітаючої держави створено в обкладинці з натуральної шкіри, для друку..
4 100 грн
Ексклюзивна колекційна книга Старий Київ brown leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга виконана у вигляді фотоальбому, в якому представлені фотографії старовинного Києва. Однотомник виготовлений вручну, в дизайнерському палітурці з натуральної шкіри, для друку вико..
6 400 грн
Подарункова книга Ніколи Не Здавайся Уїнстон Черчілль black leather призначена для VIP-вітання рідних, друзів, колег, партнерів. Книга містить історичні промови і цитати Вінстона Черчілля, великого державного діяча Великобританії, письменника, військового журналіста, лауреата Нобелівської премії з л..
6 200 грн
Книга колекційна Кобзар brown leather Нет в наличии
Книга колекційна Кобзар brown leather призначена для VIP-подарунок рідним, друзям, колегам, партнерам. Всесвітньо відомий збірник творів Т. Г. Шевченка створений в обкладинці з натуральної шкіри, для друку використана крейдований папір. Лицевий бік обкладинки прикрашає портрет великого поета, викона..
2 200 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua