Шкіряні чоловічі блокноти, щоденники та органайзери

Сучасний ритм ділового життя вимагає ретельного планування і обліку всіх деталей, які можуть визначити успіх одного дня або цілої кар'єри. Акуратне ставлення до речей, які повинні бути завжди під рукою, допоможе позбутися від безлічі проблем і зробить можливим вирішення найскладніших завдань.

Телефон, ручка, календарик, візитка, банківська карта, флешка, записна книжка – забути або втратити такі предмети під час ділової зустрічі, здобуття посади, укладання договору з партнерами є неприпустимим і миттєво знижує шанси на успіх. Навпаки, оформлені деталі в шкіру органайзера, елегантний стиль, чітке розташування необхідних предметів і можливість записати важливу інформацію – це ознака серйозного ставлення до справи. А якщо шкіряний блокнот-папка є іменним, зроблений майстром на замовлення і не має аналогів – це знак статусу і гарного смаку.

 

Шкіряний чоловічий щоденник ручної роботи - 5 рекомендацій для кращого вибору

 

Важливість блокнота-щоденника складно переоцінити в сучасній діловій життя. Він завжди під рукою, до аксесуару швидко звикають, змінювати його складно. Як вибрати органайзер, який би служив довго, був максимально зручний і виглядав в повній гармонії з діловим чином? Для самого практичного вибору слід скористатися кількома порадами:

  1. Виключно шкіра – чоловічі щоденники, оформлені в модні і яскраві сучасні обкладинки, не завжди відповідають дрес-коду, а дешевий матеріал різко контрастує з брендовими деталями одягу.
  2. Стиль – виключно класика, яка завжди вічна, і доповнить будь-який модний образ.
  3. Колір – тільки спокійні благородні тони – кориця, королівський синій, коричневий, сірий і чорний. Такі відтінки ідеально гармонують як з діловим костюмом, так і з вечірнім вбранням.
  4. Вміст – при виборі органайзера слід врахувати, які паперу і предмети завжди повинні бути під рукою. Не носити ж разом з папкою ще й сумку!
  5. Виконання – для того, щоб підкреслити свій смак і мати поруч статусний аксесуар, краще вибрати органайзер зі шкіри ручної роботи.

Не змогли підібрати відповідний аксесуар у регіональних продавців? У цьому випадку необхідно познайомитися з роботами handmade, представленими майстрами-кожевенниками на інтерактивних майданчиках в мережі Інтернет.

 

Дизайнерський чоловічий шкіряний органайзер для документів в інтернет-магазині Ахеѕ.сом.иа: ціна, фото, відгуки

 

Профільний інтернет-магазин Ахеѕ знайомить покупців з шкіряними аксесуарами ручної роботи і пропонує розділ з фото унікальних органайзерів і обкладинок, виконаних з преміальної шкіри, яка з роками стає тільки розкішніше. Вичинка, фарбування, обробка та пошив виконані майстром вручну, без єдиної машинної строчки. Деякі рецепти пошиття та обробки шкіри є ексклюзивними фамільними технологіями.

Виготовлювач гарантує якість своєї бездоганної роботи і пропонує конкурентну ціну за оригінальні аксесуари, які не мають аналогів. Майстер пропонує зробити виріб іменним, прикрасивши обкладинку брендом компанії або монограмою власника. При замовленні виробник врахує всі побажання майбутнього власника і додасть або прибере зайві деталі. Знайомлячись з роботами, слід обов'язково вивчити відгуки клієнтів, які вже придбали роботи майстра, а після покупки органайзера для документів можна повернутися на наш сайт і залишити свій коментар.

 

Пропозиція від Ахеѕ: Купити чоловічий органайзер шкіряний на кільцях в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові/Україна

 

Інтернет-магазин аксесуарів ручної роботи пропонує своїм клієнтам купити чоловічий органайзер шкіряний на кільцях в необхідній комплектації. Наші замовники отримають:

  • Ексклюзивні і розкішні аксесуари зі шкіри за ціною і з гарантією якості від виробника;
  • Великий вибір папок-органайзерів з відділами для телефонів, Apple iPad, billfold, банківських карт і візиток, ручок, олівців, флешок, з блокнотами на кільцях і звичайних записних книжок різних форматів;
  • Допомогу та сприяння при складанні замовлення, можливість зробити аксесуар іменною;
  • Своєчасне виконання робіт в установлені договором строки;
  • Швидка доставка товару в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів та ін регіони України.

Необхідна додаткова інформація про шкіряних органайзери і обкладинках в Ахеѕ.сом.иа? Використовуйте контактні телефони, вайбер або електронною поштою, зазначеними у відповідному розділі на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Оригінальна адресна книга ручної роботи Criation brown leather виконана у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням фрагмента Сікстинської капели. Записна книга виготовлена за старовинними кових-клейової..
3 140 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Dark Сhocolate Brown Leather виконаний вручну з натуральної шкіри Crazy Horse відтінку чорного шоколаду, яка передбачає появу природних потертостей і подряпин на поверхні і надає виробу антикварний вигляд. Усередині щоденника знаходиться кільцевий тримач для знімного бл..
1 550 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Florence brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена позолоченим орнаментом-арабескою. Блокнот виконаний за старовинною кових-клейової технології, обкладинка незнімна. Ус..
3 140 грн
Оригінальний блокнот в шкіряній обкладинці Gothic black leather – діловий аксесуар, призначений для допомоги у плануванні та організації робочого дня, виконання нотаток, збереження важливої інформації. Обкладинка виконана з натуральної телячої шкіри чорного кольору, зібрана і пофарбована вручн..
1 990 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Heraldic Lance brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена тисненням з позолочений зображенням геральдичних копій. Блокнот виконаний зі знімною обкладинкою. Усередині зна..
3 840 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Leonardo Da Vinci brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена тисненням зображенням Леонардо да Вінчі. Блокнот виконаний зі знімною обкладинкою. Усередині знаходяться 288..
3 840 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Maple brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена позолоченим орнаментом-арабескою. Блокнот виконаний за старовинною кових-клейової технології, обкладинка незнімна. Усере..
3 140 грн
Дизайнерський блокнот в шкіряній обкладинці Patriot black leather – діловий аксесуар, призначений для допомоги у плануванні та організації робочого дня, виконання нотаток, збереження важливої інформації. Обкладинка виготовлена з натуральної італійської шкіри чорного кольору, зібрана і пофарбов..
2 399 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Red Indian brown leather для ведення щоденних записів і заміток.  Знімна обкладинка виконана з двох видів преміальної італійської шкіри.  Лицьова сторона декорована складним багаторівневим 3D-тисненням з чорнінням і промальовуванням, що зображує суворого предс..
4 050 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Sea Dog brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальними накладками з авторським ..
4 000 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Sienna brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням оригінальної арабески. Блокнот виконаний за старовинною кових-клейової технології, обкладинка незн..
3 140 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Soft Book Graphite black leather – діловий аксесуар, призначений для допомоги у плануванні та організації робочого дня, виконання нотаток, збереження важливої інформації. Обкладинка виконана з натуральної шкіри чорного кольору, зібрана і пофарбована вручну, прошит..
1 450 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці SoftBook Navy Blue Leather виконаний вручну з натуральної італійської шкіри категорії люкс відтінку синього Королівського. Наповнення-3 знімні зошити по 40 аркушів кожна з обкладинками з дизайнерського картону і художнім папером різних відтінків. Усередині щоденника пер..
1 080 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Steampunk brown leather призначений для унікального пам'ятного подарунка друзям, колегам і рідним до дня народження, новорічних свят або корпоративного події. Обкладинка блокнота виготовлена вручну з натуральної шкіри, прикрашена оригінальною аплікацією з латунних ш..
4 188 грн
Блокнот в шкіряній обкладинці Стіна brown leather підійде в якості подарунка діловому чоловікові. На орендованій обкладинці нанесено символічне зображення старовинної кам'яної кладки і сувою з рукописом на її тлі. Виріб виготовлено вручну з натуральної шкіри преміальної якості і прикрашене ручни..
4 313 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Angel brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить об'ємне тиснення із зображенням відомої фрески Рафаеля Санті в Сикстинській капелі. Блокнот виконаний за старовинною ков..
3 140 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Angel Raphael brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена тисненням з зображенням задумливого ангела Рафаеля з фрески в Сикстинській капелі. Блокнот виконаний зі знімною о..
3 840 грн
Блокнот в шкіряній палітурці Angel Rosso brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, прикрашена тисненням з зображенням ангела зі знаменитої картини Россо Фьорентіно. Блокнот виконаний зі знімною обкладинкою. Ус..
3 840 грн
Авторський блокнот в шкіряній палітурці EX UNGUE LEONEM brown leather виконаний у вигляді книги в орендованій обкладинці та замінного щоденника формату А5. Обкладинка створена з натуральної шкіри класу люкс відтінку чорного шоколаду, чиненої, забарвленої і зібраної вручну. Її поверхня прикрашає скла..
4 013 грн
Ексклюзивний блокнот в шкіряній палітурці Leonardo brown leather виконаний у вигляді антикварного фоліанта вручну флорентинскими майстрами. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри, містить тиснення із зображенням Леонардо да Вінчі. Блокнот виготовлений за старовинною кових-клейової технології, об..
3 140 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua