Подарункові набори шкіряних аксесуарів для чоловіків

Шкіряні аксесуари, виконані в єдиному дизайні – це модно, стильно і зручно. Обкладинка на паспорт, портмоне, калтхолдеры, блокноти з натуральної шкіри єдиної серії та тематиці підкреслять хороший смак та статус їх власника.

Подарунковий набір шкіряних аксесуарів для чоловіків – практичний і ефектний подарунок до будь-якого свята. Підібрати комплект аксесуарів з натуральної шкіри можна, як серед серійної продукції, так і в асортименті виробів, виготовлених на замовлення.

Переваги дизайнерських наборів шкіряних аксесуарів

Вироби з натуральної шкіри довговічні, приємні в носінні і завжди виглядають розкішно. Зробити їх більш оригінальними і ефектними можна, замовивши набір шкіряних аксесуарів для подарунка родича, колегу, партнера або друга. Дизайнерські аксесуари будуть вигідно відрізнятися від серійної продукції:

  1. Ексклюзивним дизайном і трендовим стилем – за новинками в світі моди завжди стежать майстра-чинбарі;
  2. Високою якістю – у виробництві handmade використовується виключно преміальна шкіра, яка забарвлюється і обробляється вручну;
  3. Надійністю - міцний сідельний шов, який використовують у ручній збірці, забезпечує довговічність і міцність аксесуарів навіть при інтенсивній експлуатації;
  4. Можливістю внести зміни в дизайн і наповнення гаманців, картхолдеров або обкладинок;
  5. Можливістю зробити вироби іменними, замовивши персональну гравіювання на кожному аксесуарі.

І головне, ваші гаманці, пояси, блокноти, обкладинки на документи будуть виконані в єдиному стилі і мати абсолютно унікальний дизайн – вироби ручної роботи неможливо виготовити ідентичними.

Подарунковий набір шкіряних аксесуарів в інтернет - магазині Ахеѕ.сом.иа

У категорії нашого магазину, присвяченій подарунковим наборам з натуральної шкіри, представлені ексклюзивні комплекти чоловічих аксесуарів, виготовлені на замовлення. Всі вироби виготовлені з італійської шкіри вручну, мають бездоганну якість. Не влаштовує склад набору? Завжди є можливість замовити комплект в пріоритетному виконанні, вибрати колір шкіри, взяти участь у проекті в якості автора, а також зробити вироби іменними. Набори оформлені в оригінальні дерев'яні коробки і готові до урочистого вручення в якості подарунка майбутньому власнику.

Рекомендація від Ахеѕ: Купити подарунковий набір чоловічих шкіряних аксесуарів в Києві/Україні

Підшукуєте практичний і оригінальний подарунок чоловікові? Інтернет магазин Ахеѕ рекомендує придбати набір шкіряних аксесуарів в подарунковій упаковці, виготовлений на замовлення. Ми гарантуємо нашим покупцям:

  • Бездоганна якість та ексклюзивність аксесуарів, гарантовані виробником;
  • Великий вибір аксесуарів для оформлення подарункового набору;
  • Актуальну ціну на шкіряні вироби ручної роботи;
  • Виготовлення аксесуарів у термін, зазначений у договорі і оперативна доставка товару покупцям в Київ та будь-який інший регіон України.

Уточнити умови замовлення можна за телефонами і вайберу, номери яких вказані на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Розкішний гаманець чоловічий набір 3 в 1 Travel Case GrayLeather призначене для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається із тревел-кейсу з відділами для карт і купюр розкішної шкіри «крейзі хорс» відтінку ніч..
2 020 грн
Трендовий гаманець чоловічий набір 3 в 1 Travel Case Вlack Leather призначене для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається із тревел-кейсу з відділами для карт і купюр розкішної шкіри «крейзі хорс» відтінку ч..
2 020 грн
Дизайнерський гаманець чоловічий у наборі 2 в 1 Brown Leather Wallet призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне розкішної шкіри CRAZY HORSE відтінку волоського горіха. У набір також..
990 грн
Розкішний гаманець чоловічий шкіряний у наборі 2 в 1 Brown Leather Wallet призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне з затискач для купюр розкішної шкіри CRAZY HORSE відтінку волось..
990 грн
Дизайнерський гаманець чоловічий шкіряний у наборі 2 в 1 Purse Gray Leather призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне з затискач для купюр розкішної шкіри CRAZY HORSE відтінку нічн..
990 грн
Дизайнерський гаманець чоловічий шкіряний у наборі 2 в 1 Purse Вlack Leather призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне з затискач для купюр розкішної шкіри CRAZY HORSE темного відт..
990 грн
Стильний гаманець чоловічий шкіряний у наборі 2 в 1 Wallet Gray Leather призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне розкішної шкіри CRAZY HORSE відтінку сірого перлів. У набір також ..
990 грн
Оригінальний гаманець чоловічий шкіряний у наборі 2 в 1 Wallet Вlack Leather призначений для оригінального і яскравого подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного портмоне розкішної шкіри CRAZY HORSE відтінку графіт. У набір також вх..
990 грн
Комфортний гаманець чоловічий шкіряний у наборі 3 в 1 Travel Case Brown Leather призначене для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається із тревел-кейсу з відділами для карт і купюр розкішної шкіри «крейзі хорс&raqu..
2 020 грн
Подарунковий набір Fashion Style Black Leather виконаний вручну з глянцевою італійської шкіри класичного чорного кольору і складається з: Блокнота в шкіряній обкладинці зі змінним блоком та тримачем для ручки; Затискач для купюр з відділом для паперових банкнот і двома відділами під банківсь..
1 350 грн
Подарунковий набір аксесуарів для чоловіків Elegant Style Black Leather виконаний вручну з глянцевою італійської шкіри класичного чорного кольору і складається з: Місткого портмоне на 3 відділу під паперові купюри і 3 слота для пластикових карт; Ключниці на 4 карабіна. На лицьовій обкла..
1 450 грн
Подарунковий набір аксесуарів для чоловіків Laconic Style Black Leather виконаний вручну з глянцевою італійської шкіри класичного чорного кольору і складається з: Затискач для купюр з одним відділом під паперові банкноти та двома кишенями під 6 карт; Обкладинки на паспорт (містить 4 відділу ..
1 530 грн
Подарунковий набір шкіряних аксесуарів для чоловіків Practical Style Black Leather виконаний вручну з глянцевою італійської шкіри класичного чорного кольору і складається з: Портмоне на 3 відділу під паперові купюри, 3 слота для карт; Обкладинки на паспорт (містить 4 відділу під пластикові к..
1 760 грн
Подарунковий набір шкіряних аксесуарів для чоловіків Trend Style Black Leather виконаний вручну з глянцевою італійської шкіри класичного чорного кольору і складається з: Портмоне на 2 відділу під паперові купюри, 4 слота для карт і монетниці; Обкладинки на паспорт (містить 4 відділу під плас..
1 750 грн
Елегантне портмоне чоловіче в наборі 3 в 1 Purse Вlack Leather призначене для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного гаманця з відділами для карт і купюр розкішної шкіри темного відтінку графіту. У набір ..
1 620 грн
Стильне портмоне чоловіче в наборі 3 в 1 Purse Gray Leather призначене для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається з компактного гаманця з відділами для карт і купюр розкішної шкіри відтінку нічного неба. У набір також ..
1 620 грн
Комфортний Тревел кейс і портмоне чоловіче в наборі 4 в 1 Travel Case Вlack Leather призначені для оригінального і модного подарунка чоловікам до сімейних та корпоративних свят. Подарунковий набір аксесуарів складається із тревел-кейсу з відділами для квитків, карток та купюр розкішної шкіри «..
2 800 грн
Унікальні шкіряні гаманці Family Travel Case Blue Leather створені для подарунка сімейній парі або закоханим. Подарунковий набір аксесуарів складається з двох тревел – кейсів, чоловічого і жіночого з відділами для квитків, карток та купюр розкішної шкіри «крейзі хорс» відтінку коро..
1 950 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua