Шкіряні папки для документів

Папка – це аксесуар, без якого не обходяться ювілейні заходи, вітання, вручення грамот і премій. У папці подаються на підпис керівнику компанії документи, а також погоджувальні паперу при укладенні договорів з партнерами. Меню, оформлені в шкіряній палітурці, вкажуть на статус кафе або ресторану і його іміджевий рівень.

Політики, громадські діячі, юристи не завжди при виступі мають можливість виголошувати промови з трибуни. Якщо підготовлені текстові документи розміщені в папці, оратор ніколи не потрапить в незручне становище, при якому під час виголошення промов папери можуть випасти з рук. Цінуйте свій імідж і бажаєте виглядати бездоганно перед клієнтами і партнерами? Потрібно вручити ювіляру грамоту, цінний конверт або пам'ятний подарунок? Розгляньте можливість доповнити стиль компанії або особистий образ, придбавши персональну папку в шкіряній палітурці, виготовлену на замовлення.

Шкіряні папки – види, призначення, особливості оформлення

Всі папки за виконанням поділяються на окремі категорії, які мають різну форму і функціональність, яка залежить від їх призначення. Діловий аксесуар може служити в якості:

  • Папки для документів – такі моделі зазвичай мають фронтальну застібку з кнопкою або пряжкою і розміри, що дозволяють розміщувати паперу формату А4;
  • Папки-меню, забезпеченою брендовими марками закладу. Аксесуари зазвичай виконуються на замовлення і відрізняються ексклюзивним, ефектним дизайном;
  • Папки адресної – іміджевого аксесуара, в який на урочистих заходах, конференціях, публічних зборах вкладають вітальні грамоти, нагородні листи, конверти з грошовими подарунками тощо;
  • Папки вітальній – іменний моделі, яка купується для привітання ювіляра і може бути забезпечена персональної монограмою або іменний текстовим написом.

Бажаєте створити бездоганний діловий образ або провести важливий захід, для якого знадобиться статусна папка? Познайомтеся з авторськими роботами, виконаними на замовлення.

Дизайнерські папки в шкіряній обкладинці в інтернет-магазині Ахеѕ

У розділі папок в шкіряній обкладинці нашого інтернет-магазину представлені моделі ручної роботи, виготовлені на замовлення. Кожна папка унікальна, є твором мистецтва, зроблена з авторських ідей і має преміальну якість. Для обкладинки використана краща італійська шкіра, на лицьовій стороні майстерно виконав складне 3D барельєфне тиснення, частина моделей інкрустована позолотою.

У нас можна вибрати функціональну папку для будь-якої події або замовити модель з персональним вимогам. Авторські папки можуть бути прикрашені іменними написами, брендами компаній, тематичними малюнками. Ціну кожного виробу призначає безпосередньо виробник, і вона буде залежати виключно від складності оформлення. При замовленні можна придбати готову модель або замовити папку з персональним вимогам – майстер врахує і виконає всі побажання клієнта.

Пропозиція від Ахеѕ: Купити папку в шкіряній палітурці в Києві/Україні

Інтернет-магазин шкіряних аксесуарів ручної роботи пропонує придбати ексклюзивну папку в шкіряній палітурці, виготовлену вручну. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Унікальність кожної моделі, преміальну якість і оригінальне оформлення;
  • Доступну вартість авторських виробів;
  • Індивідуальний, відповідальний підхід до кожного замовлення, допомога у виборі моделі, консультації з приводу оформлення і можливість врахувати індивідуальні побажання клієнтів;
  • Виготовлення виробів в строки, зазначені в договорі, швидка доставка готового товару в Київ та будь-який інший регіон України.

Для отримання більш детальної інформації використовуйте форму орбратной зв'язку на сайті, телефони або вайбер, зазначені в розділі інтернет-магазину «контакти».

Відображати:
Сортування
Адресна шкіряна папка Герб України brown leather призначена для вкладання в неї сертифікатів, текстів промов провідних, вітальних конвертів, грамот та сертифікатів при проведенні конференцій, урочистостей та інших публічних заходів. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу преміум, о..
2 400 грн
Унікальна папка адресна шкіра Архангел Михайло brown leather призначена для вкладання в неї сертифікатів, текстів промов провідних, вітальних конвертів, грамот та сертифікатів при проведенні конференцій, урочистостей та інших публічних заходів. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри клас..
2 400 грн
Папка адресна шкіряна Богдан Хмельницький black leather призначена для вкладання в неї сертифікатів, текстів промов провідних, вітальних конвертів, грамот та сертифікатів при проведенні конференцій, урочистостей та інших публічних заходів. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу пре..
2 400 грн
Ексклюзивна папка адресна шкіряна Георгій Побідоносець black leather призначена для вкладання в неї сертифікатів, текстів промов провідних, вітальних конвертів, грамот та сертифікатів при проведенні конференцій, урочистостей та інших публічних заходів. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шк..
2 400 грн
Авторська папка вітальна Вітаємо brown leather призначена для вкладання в неї конвертів, листівок при привітанні рідних, друзів, колег та партнерів з ювілеєм, днем народження та іншими важливими подіями. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу преміум, обробленої, забарвленої і покр..
2 400 грн
Стильна папка меню шкіряна Сarte brown leather є іміджевим аксесуаром в кафе і ресторанах, по якому відвідувач буде судити про якість обслуговування, стилі, креативності та відношенню закладу до клієнта. Папка виконана з натуральної італійської шкіри класу преміум, обробленої, забарвленої і покритої..
2 900 грн
Дизайнерська Папка на підпис шкіряна Лого brown leather призначена для організації процесу подачі документів на ознайомлення та затвердження керівнику компанії або установи. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу преміум, обробленої, забарвленої і покритої лаком вручну. На лицьовій..
2 900 грн
Шкіряна папка Folder А4 black leather - діловий аксесуар, призначений для допомоги у плануванні та організації робочого дня, виконання нотаток, збереження важливої інформації. Папка виконана з натуральної шкіри класичного чорного кольору, зібрана і пофарбована вручну, прошита міцним сідельним швом. ..
1 950 грн
Авторська шкіряна папка для документів Folder brown leather призначена для зберігання і перенесення ділових та особистих документів формату А4. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу преміум, обробленої, забарвленої і покритої лаком вручну. На лицьовій стороні обкладинки методом ба..
2 900 грн
Оригінальна шкіряна папка для документів Рortfolio brown leather призначена для зберігання і перенесення ділових та особистих документів формату А4. Аксесуар виконаний з натуральної італійської шкіри класу преміум, обробленої, забарвленої і покритої лаком вручну. На лицьовій стороні обкладинки метод..
2 900 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua