Сімейні і родовід книги

Створення сімейних літописів і дбайливе зберігання інформації про своїх предків – це значуща традиція, яка визначає рівень культури суспільства. Актуальність теми зросла в 90-х роках минулого століття, коли більше не потрібно було приховувати прізвища та імена родичів, неугодних тоталітарній державі. Архівні папери, старовинні фотографії, аудіозаписи живих свідків подій допомагають відновити сімейне древо і зберегти відомості про родовід для майбутніх поколінь. 

Родовід книга-це тематичний персоналізований альбом, який містить розділи про генеалогічні гілки сімейного дерева, інформацію про важливі події в житті найближчих родичів, ексклюзивні фотознімки, копії документів з архівів, церковно-парафіяльних книг, письмових та усних свідків подій. У спеціальних розділах зберігаються сімейні секрети рідкісних рецептів, технології, які є фамільними і передаються майстрам їх покоління в покоління, та ін. 

Родовід книга для зберігання сімейних літописів - як вибрати кращу модель

Якщо друзі, близькі або колеги займаються збором інформації для відновлення свого сімейного літопису, найкращим подарунком для них буде ексклюзивний родовід книга. При виборі примірника для оригінального сімейного подарунка слід звернути на наступні характеристики:

  • обкладинка і титульне оформлення-виконання повинно забезпечити ефектний вигляд, а також підкреслити унікальність родоводу;
  • архівні матеріали-тільки спеціальний папір і особливі техніки складання літописної книги дозволять правильно зберігати крихкі архівні документи і фотографії;
  • зміст-традиційно родовід книга містить стандартні, спеціально розроблені фахівцями-генеалогами розділи;
  • вартість-слід розуміти, що кращі сімейні літописи-це продукт, створений майстром вручну. Тому, вибираючи книгу, слід віддавати перевагу моделям з ідеальним співвідношенням ціни/якості матеріалів і збірки.
  • збірка-краще вибирати моделі з механічним кріпленням, які дозволяють збільшити ємність книги без шкоди її цілісності.

Слід розуміти, що родовід книга - це предмет розкоші, сімейна гордість, що вказує на високий соціальний статус і культуру роду. Тому краще віддавати перевагу оригінальним моделям ручної роботи.

Сімейна книга літопис для ексклюзивного подарунка в інтернет-магазині Axes.com.ua

У розділі ексклюзивних виробів ручної роботи інтернет-магазин Axes представляє ексклюзивні сімейні книги літопису, які майстри створюють за авторськими проектами. Обкладинки родоводів книг виготовлені з цілісного шматка преміальної італійської шкіри і оброблені складним конгревним тисненням. Для дизайну використаний формат старовинного фоліанта. Тематичні книги містять основні розділи, а також докладну інструкцію щодо їх заповнення. 

Дизайнерські сімейні літописи оформлені російською та українською мовами, для стилістики використані основні сімейні та геральдичні символи. При замовленні передбачена можливість персоналізації (нанесення тиснення з прізвищем, ініціалами або монограмою майбутнього власника). Книги комплектуються ефектними коробками ручної роботи, і підготовлені для вручення подарунка.

Купити родовід книгу в шкіряній палітурці в Україні

Шукайте розкішний і значущий подарунок для сімейної події? Інтернет-магазин Axes рекомендує розглянути ексклюзивні моделі літописів і купити родовід книгу для подарунка на весілля, вінчання, народження дитини, ювілей друзям і близьким. Всі сімейні літописи є унікальними. Для замовлення передбачено виконання в двох варіантах-Сільвер і Голд, з можливостями яких можна ознайомитися в технічних характеристиках кожної книги. Доставка здійснюється в усі регіони України зручним для клієнтів способом.

Всю додаткову інформацію по товару можна отримати у менеджера за контактними телефонами або вайберу, чиї номери вказані на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Книга Родовід Сімейний Літопис brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом в геральдичній рамці, флористичним ..
6 500 грн
Книга Родовід Сімейний Літопис white leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом в геральдичній рамці, флористичним ..
6 500 грн
Родовід книга Геральдичний Грифон brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана українською мовою, у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням геральди..
6 500 грн
Родовід книга геральдичний Грифон brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням геральдичного щита, який ут..
6 500 грн
Родовід книга геральдичний Щит brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана українською мовою, у форматі старовинного фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображення..
6 500 грн
Родовід книга Геральдичний Щит brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі старовинного фоліанта українською мовою, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням..
6 500 грн
Родовід Книга літопис Сім'ї white leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної конгревним тисненням із зображенням флористичного орнаменту, доповнена диз..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному манускрипті і флористичн..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт white leather призначена для VIP подарунку друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному манускрипті і флористичн..
6 500 грн
Родовід книга Родовід brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана українською мовою у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, геральд..
6 500 грн
Родовід книга Родовід grey leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана українською мовою у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, геральди..
6 500 грн
Родова книга сімейний літопис brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом, оформленої в геральдичну рамку і кв..
6 500 грн
Родовід книга Манускрипт beige leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом, оформленої в геральдичну рамку, пергамен..
6 500 грн
Сімейний літопис історія роду Brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, геральдичним щито..
6 500 грн
Сімейний літопис історія роду White leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням-великою рамкою з арабесками, геральдичним щито..
6 500 грн
Сімейний літопис Геральдичні грифони brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням геральдичного щита, який..
6 500 грн
Сімейний літопис Геральдичні Грифони Brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана українською мовою, у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням із зображенням герал..
6 500 грн
Сімейний літопис гербовий brown leather призначений для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної конгревним тисненням із зображенням тризуба і козацької символіки, доповнена ди..
6 500 грн
Сімейний літопис Книга Мого Роду Brown leather призначена для VIP подарунка друзям і близьким, які піклуються про збереження історії роду. Книга виконана у форматі фоліанта, обкладинка створена з італійської шкіри, прикрашеної складним конгревним тисненням з написом на пергаментному манускрипті і фл..
6 500 грн

Viber

096-691-16-22

Пошта

info@axes.com.ua